2021.04.08
school10

Марафон з української мови імені Петра Яцика.

28 лютого стартував Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика.

2021.03.02
school10

Онлайн нарада вчителів, які атестуються

Відповідно до Закону України «Про освіту» педагогічні працівники підлягають атестації, за результатами якої визначається відповідність їх займаній посаді, рівень кваліфікації, встановлюється кваліфікаційна категорія, присвоюється педагогічне звання.

2021.03.02
school10

Профілактика суїцидальних тенденцій серед школярів

Що таке суїцид? Це свідома поведінкова реакція і психічна активність, мета якої – самознищення. Провідними причинами суїциду є конфлікти з батьками або друзями, важка сімейна ситуація, приниження з боку однолітків, нерозділене кохання, тривалі стреси.

2021.02.25
school10

Фотофлешмоб “Слава Лесі вічно з нами буде”

З нагоди 150-річчя від Дня народження славетної землячки, видатної української поетеси Лесі Українки у школі відбувся фотофлешмоб “Слава Лесі вічно з нами буде”, участь в якому взяли учні 1-4 класів.

2021.02.25

Заходи з нагоди 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки

З нагоди 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки у початкових класах нашої школи відбулися виховні заходи.