Підсумки участі у Всеукраїнських олімпіадах

Упродовж листопада-грудня в нашому місті проходили предметні олімпіади, хоч і не в простих умовах, але ми подолали усі виклики.

Цьогоріч і педагоги і здобувачі освіти мали багато випробувань на шляху до знань, але ні відсутність світла, ні повітряні тривоги не завадили нашим талановитим та активним дітям стати призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Адміністрація закладу нагородила учнів-призерів солодкими подарунками та вручили стимул-картки, які дають можливість покращити результат з будь-якого навчального предмету.

Отже, ділимось результатами:

• Михальчук Андрій, учень 9-Б класу – I місце II етапу Всеукраїнської олімпіади з технологій (трудового навчання)
  • Нестерчук Анастасія, учениця 10 класу – III місце II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
  • Сидорська Ольга, учениця 8-Б класу – III місце II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Іхонкіна Уляна, учениця 9-Б класу – III місце II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Учителі-наставники:

• Вакульчук Антоніна Валентинівна, учитель української мови та літератури
  • Мосійчук Наталія Михайлівна, учитель математики
  • Овдійчук Ігор Володимирович, учитель трудового навчання
  • Садикова Ірина Петрівна, учитель інформатики

Щиро вітаємо переможців та їх наставників! Зичимо їм міцного здоров’я, успіхів, натхнення, віри у свої сили, нових перемог і легкого шляху до знань ! Ви найкращі! Так тримати!

Тетяна ШЕВЧУК, заступник директора з навчально-виховної роботи.