Алло, Миколай шукає таланти!

День святого Миколая — це зимове свято, що залишається одним із найулюбленіших та довгоочікуваних для всіх.

У грудні 2022 року учні Гімназії №10 Звягельської міської ради взяли участь у міській виставці-конкурсі декоративно-прикладного та художньо-естетичного мистецтва «Алло, Миколай шукає таланти!»,  організованій  в  КЗ «Центр позашкільної освіти»,  присвяченій   Дню Святого Миколая.

Під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Лавренюк Ольги Петрівни учні Оксана Лавренюк, 1-А, Софія Гордієвич, 1-Б, Олена Крепченко, 6-В,  Назар  Орловський, 6-Б, Софія Громадецька, 6-Б, Інна Мартинюк, 6-Б,  відтворили фантазію, творчість, оригінальність, майстерність та представили чудові вироби у різних номінаціях. Усі учасники виставки-конкурсу «Алло, Миколай шукає таланти!» отримали подарунки, подяки та дипломи.

Гран-прі отримала Інна Мартинюк, учениця 6-Б класу, за мініатюри–іграшки з бісеру. Дипломом за оригінальність нагороджена Софія Громадецька, учениця 6-Б класу.

Грамотою нагороджено Наталію ВАГНЕР, директора Гімназії №10 Звягельської міської ради, за активність та сприяння творчому розвитку здобувачів освіти,  виявлення і підтримку обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу.

Творчі роботи учасників конкурсу були представлені на міській виставці-продажу в  Будинку Рад.

Учасникам конкурсу бажаємо творчих злетів і натхнення.

Ольга ЛАВРЕНЮК, учитель образотворчого мистецтва