Вереснева зустріч

Сьогодні, на ґанку перед школою, для учнів 1-х, 9-х та 11-х класів відбулася Вереснева зустріч.

Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічав своїх вихованців наш освітній заклад.

День був особливий тим, що всі діти прийшли у вишиванках. Свято розпочалося із привітальних слів директора школи Вагнер Наталії Борисівни, заступника міського голови Наталії Петрівни Борис та заступника начальника управління освіти і науки Тамари Василівни Гончарук.

Зі стартом Нової Української Школи за шкільні парти нашої школи сіло 55 першокласників.

Кульмінацією свята став захоплюючий квест “Подорож у країну знань”, який був спрямований на те, щоб наймолодші школярі змогли більше згуртоватися, ближче ознайомитися зі школою, навчилися працювати в команді та весело провели час із новими однокласниками. Щоб потрапити до Країни знань та отримати ключ Знань, учні здійснювали цікаву подорож по різним шкільним осередкам:

“Ігровий”

“Смачна країна”

“Ритму і музики”

“Читацький”

“Країна дитячих мрій”

На кожному осередку на діток очікували цікаві завдання, які водночас і підказували, куди рухатися далі. Діти брали участь у спортивних естафетах, вивчали правила поводження в їдальні, танцювали, складали пазли. Завершився квест в актовій залі школи, де на першачків чекала Королева Знань. Пройшовши всі етапи квесту Королева Знань переконалася, що до школи прийшли дуже кмітливі і старанні учні. Ключ від знань отримали класні керівники 1-х класів.

Всі учасники квесту отримали масу задоволення.

Нехай рік навчання, що розпочався, буде легким і неймовірно цікавим!