Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

24 лютого наше життя розділилося на до та після…

Десятки тисяч патріотів нашої держави перебувають на передовій, захищаючи неньку Україну. Гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них − наші земляки, які не задумуючись пішли боронити державу.

Із непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувався під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

У Гімназії 10 були проведені заходи в межах Всеукраїнського місячника. Метою цих заходів було прищепити  розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибоку повагу до рідної мови, розширення знань учнів про історію славного українського козацтва, виховання почуття  національної гідності та побратимства, популяризація надбань і традицій українського народу.