Всеукраїнський проєкт “Спільно Сильно: Шкільний тиждень активізму”

Стартував Всеукраїнський проєкт “Спільно Сильно: Шкільний тиждень активізму”, який передбачає волонтерську діяльність.

Це чудова можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони своїх громад, згенерувати ідеї та реалізувати одну із них.

Творча група вчителів нашого освітнього закладу (Хацановська О.В., Крастильова Г.П., Загурський О.Й.) взяли участь в онлайн-тренінгу для наставників проєкту «Спільно Сильно: Шкільний тиждень активізму», який об’єднав понад 700 освітян з різних регіонів України.

Під час зустрічі було обговорено організаційні моменти участі, методологію, детальний план дій та покрокові інструкції активності проєкту.

Упродовж тижня, із 19 по 24 квітня команда вчителів-наставників та учнів розроблятимуть волонтерський проєкт та втілюватимуть його у реальність.

Дистанційне навчання вносить корективи у сучасне життя, але дає й нові можливості.

День #1. “Онлайн зустріч-знайомство”.

Усіх учасників ознайомили з покроковими інструкціями проведення тижня, а в кінці зустрічі мали змогу передивитися мотиваційні відео від активної учнівської молоді з різних міст України та пройти квіз.

P.S. Ми прагнемо змінювати світ на краще і робити маленькі внески у життя нашої громади!