Відбулася зустріч учнів 1-Б та 7-А класів з інспектором ювенальної превенції

У Новоград-Волинська ЗОШ #10 художньо-естетичного профілю відбулася зустріч учнів 1-Б та 7-А класів з інспектором ювенальної превенції Новоград-Волинський районний відділ поліції Житомирщини Кайданович Оленою Василівною.

У рамках проведення даної зустрічі Олена Василівна провела дітям профілактичні бесіди на теми: “Попередження вчинення дітьми чи відносно них адміністративних чи кримінальних правопорушень”, “Попередження вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин серед неповнолітніх”, “Перебування дітей на вулицях міста та села після 22 години”, “Безпека життєдіяльності дітей. Правила і безпека дорожнього руху”, “Перебування в соціальних мережах “Інтернет” на сайтах, які можуть заподіяти психологічну та іншу шкоду здоров’ю”, “Здоровий спосіб життя”.
Організація бесід і зустрічей з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у нашому закладі освіти, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки.
Щиро дякуємо Олені Василівні, що завітала до нас!