Відбулися виховні заходи в рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, у ЗОШ №10 відбулися виховні заходи в рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Дітки активно брали активну участь у малюванні плакатів “Наші долоньки проти насилля”, казковій вікторині “Знайди права у казці”, QR-квесті “Школа – безпечний простір без насилля” та переглядали соціальні відеоролики “Ми проти насилля”.

Для учнів відбулися бесіди “СНІД: подумай про майбутнє – обери життя” та презентаційні уроки “Про СНІД повинні знати всі”.

Також у фоє школи функціонував інформаційний стенд “Зупинимо булінг разом” та діяла виставка малюнків “Щаслива сім’я без насильства”.

Сподіваємось, що заходи спрямовані на профілактику насильства, принесуть користь учням та вчителям, прокладуть мости порозуміння та взаємопідтримки, демонструючи, що доброго в людині набагато більше ніж злого.