День вчителя

Сім’я чи робота? Добре, коли і те, й інше, гармонійно співіснують поряд. «Діти вчителів найбільш обділені!», — розповсюджений стереотип, бо на своїх власних дітей в мами-педагога не залишається ні часу, ні сил.

Погляньмо з іншого боку – це можливість проводити удвох більше часу, разом іти до школи, тримаючись за руки, їсти в шкільній їдальні за одним столом, і навіть вибрати сусіда по парті допоможе мама. Діти знають ціну праці, жаліють маму та допомагають їй.

До Дня працівників освіти мама-педагог, вчитель музичного мистецтва Дмитренко Т.О., написала вірш “Коли мама вчитель!” і презентувала його у вигляді відеоролику.

За сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено:

подякою Міністерства освіти і науки України – Вагнер Н. Б.;

Федорчука В.Г. занесено на Дошку пошани;

Подякою управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради: Ульянову О. В., Вакульчук А.В., Гнітецьку М. М., Бучинську Т.М., Овдійчука І. В., Запаловську Т. В., Золотун Л. М.

Вітаємо!!!

Ми Вас з Днем вчителя вітаєм,

Легкої праці вам бажаєм.

Щоб гарний настрій був у вас

Навіть у дуже скрутний час.

Щоб все в житті було гладенько

І йшло щоб все завжди рівненько.

Щоб всі вас учні поважали,

Приємні спогади лишали.