День подяки

День подяки у США традиційно відзначають у четвертий четвер листопада.

З метою поглиблення знань здобувачів освіти про культуру країни, мову якої вивчаємо, і зацікавлення до вивчення англійської мови 24 листопада 2022 року в Гімназії № 10 Новоград-Волинської міської ради Житомирської області було проведено тематичний день “Happy Thanksgiving Day”.

У цей день учителі англійської мови Лілія ОПАНАСЮК, Тетяна ШЕВЧУК, Катерина КОЧЕТОВА, Світлана САМЧУК провели низку заходів, під час яких учні дізналися про історію свята Thanksgiving Day, вчилися висловлювати  вдячність своїм родинам англійською мовою. Учні початкової школи виготовили листівки у вигляді долоньки для найрідніших людей.

Учні 5-11 класів ознайомилися із історією свята, опрацювали нову лексику, розгадували кросворди, почастувалися дарами природи, презентували творче завдання Turkey Advertisements, уявивши себе у ролі індички.

Як і годиться в День Подяки, діти висловлювали свою вдячність за багато різних речей у своєму житті: за батьків, друзів, здоров’я, їжу, мирне небо…

Здобувачі освіти також розширили свій словниковий запас, ознайомилися з тематичною лексикою та залюбки практикували свої навички спілкування англійською мовою.