День початкової школи в нашому освітньому закладі

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов День початкової школи в нашому освітньому закладі.

Зокрема діти брали участь у виготовленні новорічної прикраси та створенні новорічних розмальовок, майстер-класах із розфарбовування пряників, колективній роботі “Велика ялинка пазл” і “Геоборд-іграшка яка навчає”.

Також відбувся День різдвяного светрика, де дітки приходили до школи в чудових різдвяних светрах різних кольорів. Такий захід зробив настрій школярів ще більш яскравим і позитивним.

Всі ці заходи розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними, охоплювали різні напрямки виховання, сприяли інтелектуальному розвитку учнів.

ень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.

Дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!