День працівників освіти в Гімназії № 10 Новоград-Волинської міської ради

Із самого ранку п’ятниці старшокласники привітно та з посмішками на обличчях зустрічали вчителів та вітали їх з особливим святом – Днем працівників освіти.

Даруючи педагогам листівки та солодкі подарунки, діти бажали їм міцного здоров’я, натхнення, та промовляли слова щирої подяки щоденну самовіддачу, благородну любов, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Упродовж дня в актовій залі школи діяла святкова фотозона “Вчителі, хай усмішка цвіте у ваших серцях”, біля якої усі бажаючі мали змогу зробити яскраве фото на згадку

Заключним акордом цього дня став святковий концерт “Global Teacher Prize Ukraine – 2022”, який підготували для педагогів талановиті учні нашого освітнього закладу.

Також у рамках концерту за сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти було нагороджено.

Подяками Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради: Курин Т.І., Кочетову К.В., Каленюк С.Б.

Вітаємо!!!