День Європи

Щороку у третю суботу травня #Україна 🇺🇦 відзначає День Європи

Цього року День Європи в Україні ми зустріли в умовах війни. Український народ героїчно відстоює демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. Наразі, країни, які були просто сусідами, стали для нас помічниками у цій нелегкій боротьбі.

Учні та вчителі англійської мови Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 брали участь у благодійно-пізнавальній виставці “Європі з подякою”, яка проходила під прапорами європейських країн та гаслом “Європа допомагає – Україна перемагає” в міському парку культури та відпочинку.

Метою даного заходу було передати щиру подяку країнам, які нам допомагають, познайомити з їх культурою, традиціями та зібрати благодійні кошти для підтримки #ЗСУ. Наша школа представляла Іспанію

Ми щиро вдячні цій країні за допомогу у боротьбі з ворогом, за надання тимчасових домівок тисячам українців. Спільними зусиллями ми зібрали та передали на підтримку Збройних Сил України.

Дякуємо нашим європейським друзям за міцну підтримку!!!