Для випускників 9-х та 11-х класів пролунав останній дзвоник

У школі, для випускників 9-х та 11-х класів пролунав останній дзвоник, який оголосив їм про старт дорослого життя.

Квіти, вишиванки та сльози радості.
Останній дзвоник – це провісник радості й веселощів, це чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи й настає казкова пора літнього відпочинку.
На святковій лінійці директор школи Федорчук Володимир Григорович, отець Ярослав, батьки та вчителі привітали випускників із успішним закінченням навчального року.
Директор школи Федорчук В.Г. та заступник директора з навчально-виховної роботи Бортник Л.Д. відзначили кращих здобувачів освіти грамотами, дипломами та вітальними листами.
Талановиті учні нашого освітнього закладу порадували всіх присутніх своїми запальними танцювальними виступами, а родзинкою свято стало чудове музичне привітання від батьків наших випускників.
У свою чергу, випускники подарували квіти вчителям, затим відправились на свій останній урок.
Бажаємо школярам незабутнього літа, випускникам – досягти омріяних вершин у майбутній діяльності, батькам – терпіння та міцного здоров’я, педагогам – сил та мудрості, адже вони своєю любов’ю та невтомною працею вкладали у своїх вихованців знання, душу і серце, допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності!
До зустрічі у новому навчальному році!!!