Екологічна акція “Квіти – рідній школі”

У школі відбулася екологічна акція “Квіти – рідній школі”, на якій учні разом з класними керівниками спільними зусиллями озеленили пришкільну територію, а саме – посадили десяткі кущиків чорнобривців та петуній

Школу називають другою домівкою. І це справді так. Тут проходить дитинство, юність. Тут діти вчаться бачити прекрасне. І не тільки бачити, а й створювати та зберігати. І ми, вчителі, намагаємося допомогти їм у цьому.

Висаджені сьогодні квіти наповнили подвір’я нашої школи яскравими кольорами весни, що радуватимуть всіх своєю неймовірною та пишною красою.

Висловлюємо щиру подяку батькам та учням, учителям, які взяли посильну участь у цій акції!

P.S. Щоб ми довго милувалися цією красою, закликаємо цінувати працю тих, хто доклав максимум зусиль до їх благоустрою, і водночас берегти чистоту та природне різноманіття нашого рідного краю.