Екскурсія у «Підводний світ»

2 квітня, напередодні Всесвітнього дня водних тварин, учні 6-А і 6-В класів Гімназії № 10 Звягельської міської ради  відвідали виставку «Підводний світ».

Астронотус, скат моторо, манагуанська цихлазома, пангасиус, панцирна щука, кайманова черепаха, індійський ніж, фахака, королівський пітон, китайський трионикс, чорний паку та багато інших мешканців водойм вразили шестикласників своєю екзотичністю.

Перший «Всесвітній день водних тварин» відбувся 3 квітня 2020 року.

World Aquatic Animal Day – WAAD – щорічний захід, присвячений захисту мешканців водного світу. Цей всесвітній захід – проект Aquatic Animal Law Initiative (Animal Law Clinic at Lewis & Clark Law School). Його мета – підвищити обізнаність громадськості про водних тварин.

Вони грають виключно важливу роль в наших суспільствах і екосистемах. Як група, так і окремі особини – є цінними і важливими істотами зі своєю внутрішньою природою.

Олена ОГОРОДНИК, класний керівник 6-А класу