Засідання команди психолог-педагогічного супроводу учнів з ООП.

04-05 січня 2022 року відбулися засідання команди психолог-педагогічного супроводу учнів з ООП.

На засіданні були присутні всі члени команди та  учитель –логопед ІРЦ Ридецька В.М. Голова засідання Шевчук Т.П.. ознайомила всіх присутніх зі змістом постанови Кабінету Міністрів України від 15.09.2021р. № 957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти».

Учасники засідання обговорили психофізичні особливості учнів з ООП, слабкі та сильні сторони в освітньому процесі.

В  результаті засідання команди психолого-педагогічного супроводу, за участі фахівця ІРЦ та батьків  визначено рівень підтримки учнів, що знаходяться на інклюзивному навчанні, переглянуто кількість корекційно-розвиткових годин та індивідуальну програму розвитку відповідно до Постанови Кабінету Міністрів.