Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №10

31.05.2021 відбулось засідання комісії з проведення   конкурсного відбору  на  заміщення  вакантних (з 01.07.2021)  посад  директора Новоград-Волинської загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю Житомирської області.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівників закладів та установ освіти комунальної форми власності Новоград-Волинської міської ОТГ,  за результатами перевірки поданих документів,   до участі в конкурсі на  заміщення  вакантної посади директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю Житомирської області  – Шевчук Тетяну Павлівну, Вагнер Наталію Борисівну,  Горблюк Надію Сергіївну.

02.06.2021 відбудеться ознайомлення кандидатів на вакантні (з 01.07.2021) посади директорів з трудовими колективами закладів.

Конкурс на  заміщення  вакантної посади директора Новоград-Волинської загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю Житомирської області відбудеться 10.06.2021 о 10.00 год. в приміщенні конференц-зали Будинку рад.