Конкурс “Обрії душі”

Поезія і проза – це завжди неповторність, це вищий пілотаж. Ці дивовижні речі змушують людей по-новому дивитися на світ. Вони допомагають людям жити, творити, надихати на особливі почуття.

У Житомирі відбулась церемонія нагородження переможців та дипломантів Всеукраїнського літературного фестивалю- конкурсу КОНКУРС “ОБРІЇ ДУШІ – 2022”.

Юні таланти нашого освітнього закладузахоплююче і пронизливо презентували авторські роботи в номінації “Поезія” та “Проза”, за що отримали дипломи та подарунки від організаторів і спонсорів Фестивалю.

Лауреати конкурсу:

• номінація “Поезія”; – Чернецька Лілія, 8-Б клас – вірші “Війна”,”Весна”;
  • номінація “Проза”Лук’янчук Світлана, 9-А клас – твір “З Україною в серці”;

Дипломанти конкурсу:

• номінація”Поезія”- Бортнік Дар’я, 10 клас – вірші “Крізь біль війни – до перемоги”, “Так боляче за цих дітей”;
  • номінація “Поезія”; – Кузьменко Яна, 7-В клас – вірш “Україно, люба ненько”.

Молодці! Пишаємося вами!

P.S. Наш Звягельський край має особливу силу, завжди славився своїми видатними мешканцями, дав наснагу до творчості багатьом талантам, зокрема зростив і виховав невмирущу Лесю Українку.

Дуже важливим є всебічна підтримка учнівської молоді, бо їх проймає патріотична аура, їхні вірші пишуться не просто рукою, а дотиком душі.

Можливо, колись хтось із цих юних поетес чи поетів зробить значний внесок у розвиток української культури!

Щиро та зворушливо вони розкривають свою любов до рідного краю і висловлюють впевненість та віру у велике майбуття міста та України!

Олександр ЗАГУРСЬКИЙ, учитель Гімназії № 10