Конкурс «Ukrainian Students About Authentic Ukraine»

З 23 березня по 12 квітня 2023 року тривав конкурс «UKRAINIAN STUDENTS ABOUT AUTHENTIC UKRAINE» видавництва National Geographic Learning в Україні та компанії «Лінгвіст».

Конкурс, присвячений Міжнародному дню пам’яток і визначних місць,  проводиться 18 квітня. Цього року ICOMOS обрало темою Traditional Knowledge, Climate Action & Innovative Transformation.

Завдання конкурсу:

• Віртуально відвідати одну з 7 екскурсій українськими музеями просто неба з англомовним аудіосупроводом на сайті Автентична Україна https://authenticukraine.com.ua/en/open-air-museums.
  • Зробити знімок екрану місця, яке сподобається найбільше.
  • Створити мудборд із:
    • цим знімком екрану,
    • малюнком будівлі, що пов’язана з одним із традиційних українських ремесл,
    • невеликим англомовним текстом (до 5 речень), який розповідає про обране традиційне українське ремесло.

До участі в конкурсі приймалися лише індивідуальні роботи.

Учениця 10 класу Дар’я БОРТНІК і учениці 11 класу Оксана КУЦ та Олександра КЛІМЧУК взяли активну участь у конкурсі, створивши мудборди у Word, PowerPoint, Canva.

Старшокласниці отримали сертифікати від видавництва National Geographic Learning.

Лілія ОПАНАСЮК, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови