Літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

9 березня 2021 року – 207 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка українського поета, художника, мислителя.

Тарас Шевченко — культовий поет, талановитий художник, одна з найбільш знакових особистостей в історії України. Його вірші — джерело підтримки у скрутні хвилини для багатьох поколінь. Тарас Шевченко подарував Україні і світу такі чудові поетичні твори, як «Садок вишневий коло хати», «Сон», «Заповіт», що ввійшли до збірки «Кобзар».

У рамках Шевченківських днів учні 4-А класу провели літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

Незвичайний формат дав змогу емоційно, щиро засвідчити велику повагу, шану Великому Тарасу, його поетичному слову. Його постать настільки велична, масштабна та безмежна, що надихає своєю щирістю та відкритістю не одне покоління людей. Діти задоволені від того, що кожен має можливість прочитати кілька рядків, адже поезія Шевченка завжди звучить прекрасно.