science science,research,atom,technology,theory,scientific,knowledge,laboratory cc-by jr8r2s
Завантаження сторiнки
cobot-pattern-animation

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Гімназія № 10 Звягельської міської розташована за адресою: 1170, м.Звягель, вул. Гетьмана Сагайдачного, 215. Це трьохповерхова споруда, обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим. У школі 79 кабінетів, 3 спортивних зали, майстерня, актова зала, їдальня, 10 туалетів.

Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, а саме:

• 1. Загальна площа приміщень - 3847,54 квадратних метрів;

• 2. Кількість поверхів - 3 поверхи;

• 3. Умови доступності для дітей з особливими освітніми потребами - кнопка виклику при центральному вході до школи;

• 4. Вид опалення - автономне;

• 5. Санвузли, водогін - водопровідна мережа;

• 6. Шкільна їдальня (кількість місць) - 12 столів (80 місць);

• 7. Спортивні споруди - міні-футбольне поле зі штучним покриттям, волейбольна площадка, площадка для пляжного волейболу, гімнастичні спортивні споруди.

Інформація про загальну площу приміщень, що використовуються у навчанні

Комп'ютерне забезпечення школи

Державний АКТ на право постійного користування землею