science science,research,atom,technology,theory,scientific,knowledge,laboratory cc-by jr8r2s
Завантаження сторiнки
cobot-pattern-animation

Медична служба

Завдання медичної служби:

Здійснення медико-профілактичної та оздоровчої роботи з метою зміцнення здоров’я дітей, зниження дитячої захворюваності, підвищення захисних якостей і стійкості організму до несприятливих умов навколишнього середовища шляхом загартування та профілактичних заходів.

У процесі виконання посадових обов’язків медична сестра керується Законами України, постановами уряду, розпорядчими наказами органів системи охорони здоров’я та освіти, іншими керівними і нормативними документами з питань санітарії та гігієни, охорони здоров’я, профілактичної роботи, а також Статутом та Правилами внутрішнього трудового розпорядку нашої школи.

Режим роботи медичного кабінету:

Понеділок – П’ятниця: 08.30 – 17.00

Медична сестра школи:

Проводнюк Тетяна Федорівна

Основні напрямки діяльності медичної сестри:

Організовує:

Здійснює:

Контролює:

Наказ Міністерства охорони здоров’я України від16.08.2010 N 682 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я N 382 ( z0941-12 ) від 23.05.2012

В наказі надається:

Довідкова інформація