Нагородження переможців та дипломантів Літературного конкурсу

Поезія і проза – це завжди неповторність, це вищий пілотаж. Ці дивовижні речі змушують людей по-новому дивитися на світ. Вони допомагають людям жити, творити, надихати на особливі почуття.

Юні таланти нашого освітнього закладу захоплююче і пронизливо презентували авторські роботи в номінації “Авторська поезія” , за що отримали дипломи від організаторів Фестивалів.

Дипломанти конкурсу “ВІДСІЧ/ДІТИ.ДІЯ ДРУГА” в номінації “Поезія”

• Кузьменко Яна, 7-В клас – вірш “Україно, люба ненько”.
  • Чернецька Лілія, 8-Б клас – вірш “Війна”;
  • Осіпова Валерія, 9-Б клас – вірш “Що таке ця Україна?”;
  • Бортнік Дар’я, 10 клас – вірш “Так боляче за цих дітей”.

Дипломанти фестивалю-конкурсу “Закарбовані Майданом” в номінації “Авторська поезія”

• Бортнік Дар’я, 10 клас;
  • Осіпова Валерія, 9-Б клас – диплом глядацьких симпатій.

Вітаємо наших талановитих учнів та бажаємо їм подальших творчих успіхів і здобутків на поетичній ниві!

Молодці! Пишаємося вами!