«Найбільша кількість уроків добра»

ЗОШ №10 долучилася до проведення акції «ІІ Всеукраїнського уроку доброти», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня).

Захід відбувався за підтримки Благодійного фонду «Щаслива лапа» і був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

У 24 класах школи класні керівники провели Уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Під час проведення тематичних уроків здобувачі освіти мали змогу узагальнити й закріпити знання про основні правила догляду за домашніми тваринами, виховувати у собі гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Також учні проходили квести, робили колажі, переглядали презентації, відео, обговорювали ситуації, презентували свої міні – проекти «Моя улюблена тварина», а також знайомили однокласників зі своїми домашніми улюбленцями і показали як щиро вони їх люблять.

Наша школа долучился до Рекорду України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня», за що отримала сертифікат учасника встановлення рекорду України від Благодійного фонду «Щаслива лапа».

Такі заходи формують у дітей відповідальне ставлення до оточуючих та спонукають творити добрі справи.

Щира вдячність вчителям та учням школи, що долучилися до даного заходу!

Творімо добро разом!