“Олімпійський тиждень”

Традиційно на початку нового навчального року в нашій школі було проведено “Олімпійський тиждень”, у рамках якого організовано низку цікавих заходів.

• Ритмічні перерви для учнів початкової школи;
  • «Олімпійська естафета – “Рух це життя” (Веселі старти);
  • “Олімпійський урок” (на тему “Олімпійські ігри – 2020»);
  • Естафетний біг. Змагання серед учнів 9-х класів;
  • “Ліга Чемпіонів” (міні-футбол);
  • Змагання з гандболу серед 9-х класів;
  • Товариська зустріч з міні-футболу;
  • Змагання “Cool Game”;
  • “Олімпійський урок з бадмінтону”;
  • Змагання з бігу на короткі дистанції серед учнів 9-х класів;
  • Товариська зустріч з малюкболу;
  • Рухлива гра “Шлях на гору Оліпм”.

У четвер, 09 вересня, у рамках проведення фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту до нас у школу завітали представники міського Центру фізичного здоров’я населення “Cпорт для всіх”, які для учнів організували цікаві різноманітні естафети, зокрема провели змагання “Ми-чемпіони 2021”

По завершенню спортивних заходів усі дітки від міського Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” отримали цінні призи.

Всі учасники заходу були сповнені неймовірними емоціями та зарядом позитивної енергії.

У п’ятницю, 10 вересня, у рамках проведення Олімпійського тижня у школі відбулося традиційне відкриття шкільної спартакіади.

ід гучні оплески, право винести і підняти прапор, та запалити символічний Олімпійський вогонь було надано кращим спортсменам школи: Матвійчук Тетяні, Левинській Анастасії, Ольшанському Владиславу, Алєксєєнку Артему, Ганношину Нікіті.

Із привітанням до усіх присутніх звернулася директор нашого освітнього закладу Вагнер Наталія Борисівна.

Кульмінацією свята став танцювальний флешмоб “А ти лети” у виконанні учнів 4-В класу

Метою вище перерахованих заходів було пропагандувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Ми ще раз переконались, що у нашій школі вчаться сильні, спритні й сміливі здобувачі освіти. Сподіваємося, що майбутні олімпійці серед нас.

Бажаємо всім майбутніх перемог, успіхів та спортивних досягнень!