Онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу

25 березня відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу.

Творча майстерня, на якій гуманітарії ділилися досвідом впровадження дистанційного навчання, вкотре переконала, наскільки наші педагоги семимильними кроками спроможні розвинути цифрову компетентність та продемонструвати її у своїй професійній діяльності.

G Додатки (G Клас, G Meet, G Презентації, G Документи, G Таблиці, Jamboard, G Форми, YouTube), ресурси на освітніх сайтах “Всеосвіта”, “На урок”, LearningApps, “Розвиток дитини”, Liveworksheets – широкий діапазон, запропонований нашими педагогами для використання в онлайн-навчанні сучасних здобувачів освіти. Новітні програми: Storyjumper, Bookcreator, Padlet (онлайн-дошки), Майнкрафт, генерування ребусів, кросвордів, анаграм тощо – допомагають нам бути на хвилі з дітьми покоління Z. Інтерактивні застосунки: фрейм портретів історичних постатей та історичних термінів, антикорупційна скринька, хмари слів, анаграми, діаграми, інтелект-карти, “Так чи ні”, “Продовж речення” – оживлюють наші уроки, забезпечуючи неперервний зв’язок з учнями.

Дякуємо адміністрації школи за плідні мотиватори та сприятливі умови для розвитку наших цифрових компетентностей, нашим тренерам із неодноразових лайфхаків, які підвищили нашу майстерність, нашим педагогам, які не втомлюються іти в ногу з часом, досягати вершин, незважаючи на будь-які суспільні виклики. Разом – ми сила!