Останній урок в учнів 11 класу

Яскравим спалахом пролетів останній урок в учнів 11 класу, а чудові спогади про щасливі миті шкільного життя назавжди залишаться в їхніх серцях.

Шкільні дні є чудовими, неповторними і незабутніми, тож Останній дзвоник для юних випускників – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Дорогі батьки! Висловлюємо Вам щиру вдячність за прекрасне виховання таких розумних, талановитих і неповторних дітей.

Дорогі наші випускники! Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення 2021-2022 навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Рухайтеся до своєї мрії, будьте патріотами своєї родини, школи, міста, України! Змінюйте світ на краще!!! Ви – надія країни! Ми віримо у Вас і Вашу щасливу зірку!