Пам’ятаємо…Шануємо…Вклоняємося…

З нагоди Дня захисників і захисниць України 🇺🇦 у школі проведено акцію пам’яті: “Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв у наших серцях”.

Здобувачі освіти нашого закладу покладанням квітів до меморіальної дошки на фасаді школи вшанували пам’ять випускника школи, загиблого учасника АТО/ООС Дмитра Руденка.

Руденко Дмитро Миколайович – це великий син України, відважний воїн, відданий батько трьох прекрасних діток та люблячий чоловік, прапорщик Збройних сил України, командир бойової машини 30 ОМБр, загинув 12 серпня 2014 р. у БМП-2 під час танкового бою біля с. Никифорового Донецької області.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.