Проєкт«Спільно.Сильно»

Цікаві, насичені дні Шкільного Тижня активізму, які проходили у рамках проєкту «Спільно.Сильно» у нашому освітньому закладі, принесли здобувачам освіти та педагогам, які долучилися до суспільно корисної і доброї справи – благодійної акції “Великодній кошик”, шквал емоцій, задоволення, позитиву.

Протягом тижня із дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм охочі учні 5-7 класів та вчителі приносили вітальні листівки та продукти харчування для привітання з Великодніми святами самотніх людей похилого віку, які проживають у мікрорайонах “Смолка” та “Кар’єр”. Усі продуктові набори з теплом у серці були передані стареньким.
Висловлюємо щиру подяку за турботу та милосердя батькам та учням, учителям, які відгукнулися і взяли посильну участь у цій благодійній акції!
Нехай величне свято Пасхи збереже у Ваших домівках любов, злагоду та взаєморозуміння, а Ваша доброта та щедрість повертається до Вас і Ваших родин сторицею!
P.S. Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Це свято сподівань на світле й щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, єднатися із родиною, країною!
У той час, як уся країна проходить випробування вірусом та карантинними обмеженнями, кожен із нас складає своєрідний іспит на людяність. Доброта не йде на карантин, а заклик „Допоможи ближньому” перетворюється на конкретні дії.
Сердечність, людяність, милосердя, співчуття, співпереживання – це ті риси, які притаманні учням, батькам та вчителям нашої школи. Власним прикладом ми показуємо нашій громаді важливість допомоги тим, хто цього потребує.
Так, ми не лише допомагаємо іншим, а й навчаємо учнів доброти, умінню не стояти осторонь чужої біди, щедрості.