Тематичний день історії та права

16 березня в Гімназії №10 Звягельської міської ради проходив тематичний день історії та права «Сторінками історії української державності».

День виявився дуже насичении на різні заходи, проведені серед здобувачів освіти як в онлайн так і в офлайн форматах.

Гімназисти 6-х  класів працювали над створенням леппбуку «Сторінками Української державності».

Серед учнів 7-х класів було проведено групове дослідження історичних документів часів України-Руси – «Руської Правди» Ярослава Мудрого, «Повчання дітям» Володимира Мономаха. Під час роботи з документами гімназисти ознайомилися зі зразками правової думки княжої доби.

Серед учнів 8-х класів були проведені інформаційні хвилинки, які стосувалися державотворчої діяльності Пилипа Орлика.

9-ті класи були залучені до перегляду фільму на історичну тематику.

Учні 10-11-х класів через програму штучного інтелекту, розміщену на сайті «На урок», змогли онлайн поспілкуватися з видатними історичними постатями. Цікавими виявилися бесіди з В.Стусом, І.Мазепою, Лесею Українкою.

Учителі історії Гімназії №10