Тренінг «Інструментарії на уроках НУШ. 5 клас»

04.12.2022 р. вчителі Гімназії №10 взяли участь у другому тренінгу з теми «Інструментарії на уроках НУШ. 5 клас», який відбувся на базі Ліцею № 11.

В ігровій невимушеній формі присутні учителі шукали та знаходили відповіді на питання «Як перетворити оцінювання результатів навчання учнів на ефективний інструмент мотивації?», «Як організувати захопливий освітній процес, який розкривав би потенціал кожного учня, заохочував би їх до плідної роботи, налаштовував на успіх?», «Як учителі мають урізноманітнити навчання сучасних п’ятикласників?».

Захід сприяв відпрацюванню навичок розробки критеріїв та залученню педагогів до творчої діяльності шляхом опанування дієвих форм, методів, у тому числі методів компетентнісного навчання,  прийомів організації освітнього середовища у школі.

Доречними тут стануть слова французького лексикографа й поета П’єра Буаста «Освіта – скарб; праця – ключ до нього».

Олена УЛЬЯНОВА, учитель української мови і літератури НУШ.