ХIII Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Наталія Виростко, учениця 11 класу Гімназії № 10, 22 листопада 2022 року взяла участь у ІІ (міському) етапі конкурсу, який було проведено в Ліцеї № 4.

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 18.10.2022 №1/12288-22 «Про проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» з метою виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу учнів, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня загальної мовної культури, у 2022-2023 н.р. проводиться один із найпопулярніших конкурсів юних мовознавців.

94 здобувачі освіти 5-11 класів Гімназії № 10 Новоград-Волинської міської ради взяли участь у І етапі ХIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який стартував в
Україні 20 жовтня 2022 року.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та їхнім наставникам, бажаємо подальших успіхів та перемог!

Олена ОГОРОДНИК, голова ПМК