Читання

📚Читання – це не нудно, а коли маєш «гіда» з читання – це круто!📚
❗Читання – це величезна втіха й насолода, це найкращий відпочинок і водночас чудова «гімнастика» для розуму. Тільки вдумливе читання розвиває вміння аналізувати, критикувати, аргументувати, піддавати сумніву інформацію, слухати й співпереживати.
❗У проєкті «Інтелект України» застосовується унікальна система методик, яка не просто робить читання легким, а й навчає аналізувати, виділяти головне, запам’ятовувати, створювати есе, тексти-розповіді, тексти-описи, тексти-міркування.✍🎤🔎
Незаперечними перевагами уроків читання проєкту «Інтелект України» є:
🔶️ алгоритмізація навчальних процесів, що допомагає учням структурувати діяльність і ефективно використовувати час;
🔶 ️формування навичок швидкого та вдумливого читання;
🔶️ розвиток емоційного інтелекту;
🔶 ️тісний зв’язок з іншими предметами ;
🔶️ створення ситуації успіху для кожної дитини, що допомагає розвивати творчі здібності;
❗На уроках читання учні знайомляться з біографією та творчістю не тільки українських, але й зарубіжних письменників. 💬 Література – не просто фантазія автора. Це особливий світ, завдяки якому ми з дитинства вчимося дружити, як герої Марка Твена, цінувати наукові знання, як герої Жуля Верна, бути відповідальними за природу, як герої Сетона-Томпсона, і любити життя, як герої Джека Лондона. Читаючи, ми отримуємо естетичне задоволення, розширюємо світогляд, розвиваємо інтелект.
💬 Музичний супровід: пісні про Україну, школу, друзів, зображення краєвидів Батьківщини в релаксаціях створюють сприятливі умови для розвантаження та захоплюють дітей, дозволяють покращити загальний фізичний стан.
💬 Сформувати й розвинути ці вміння непросто, але проєкт «Інтелект України» надає вчителям різноманітний «інструментарій», аби зробити наших учнів по-справжньому успішними, а дітям – із радістю пізнавати чарівний світ ЛІТЕРАТУРИ.