Інтернет-конкурс «Не сподівайтеся позбутися книжок»

40 здобувачів освіти із 6-А, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б класів Гімназії № 10 протягом жовтня 2022 року взяли участь в Інтернет-конкурсі до Всесвітнього дня бібліотек «Не сподівайтеся позбутися книжок» від проєкту «На Урок».

Крім запитань, на учнів чекало багато пізнавальної та цікавої інформації про найбільші, найвищі, найкрасивіші та найнезвичніші бібліотеки України та світу.

Гімназисти змогли вкотре переконатися, що бібліотека — це не лише місце, де зберігаються книги, а й сучасний комфортний простір для розвитку, навчання та відпочинку.

Оскільки мета конкурсу – не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, було заохочено всіх учасників, незалежно від результатів.

Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта учасників отримали іменні сертифікати.

Вікторія БРИКОВЕЦЬ, бібліотекар