20 лютого — День Героїв “Небесної Сотні”

З нагоди вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, вчителі історії Хацановська О.В., Кузьменко Л.П. та класні керівники для учнів провели години пам’яті “Небесна сотня у вирій полетіла”.

Під час уроку діти переглянули відеоролики з хронології подій того часу, прослухали пісні Революції Гідності, декламували поезію про Героїв Небесної Сотні, створювали лепбуки “Небесна Сотня воїнів Майдану”, працювали з QR-кодами “Небесна Сотня тримає небеса.

Хвилиною мовчання згадали всіх героїв, які поклали голови за наше майбутнє, також не забули й про нашого земляка – жителя с. Пилиповичі Новоград-Волинського району, учасника Революції Гідності, Героя України (посмертно) – Балюка Олександра Олександровича.

Ця подія сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодної душі.

Люди повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України.

Ще довго з покоління в покоління батьки синам і дочкам будуть передавати спогади про тих, хто залишив життя в 2013-2014 роках на Майдані.

Пам’ятаємо…Шануємо…Вклоняємося…