КатегоріїSTEM-весна 2026: Гімназія № 10 — у центрі інновацій! Світ змінюється стрімко, і ми крокуємо в ногу з часом! Гімназія № 10 Звягельської міської ради та наші педагоги отримали високі відзнаки за участь у Всеукраїнському STEM-дні «Тут живе STEM!».Наш заклад відзначено подякою за успішне впровадження STEM-підходів. Для учнів це став тиждень справжніх відкриттів, де наука поєдналася з творчістю та інженерією.На гімназистів чекали захопливі експерименти та винахідництво, вони тренували логіку, креативність і вміння працювати в команді, кожен день приносив нові знання та радість від власних відкриттів. Щиро дякуємо організаторам: МОН України, БФ «Фонд освітніх ініціатив» та Громадській Платформі «Українська академія STEM» за підтримку та натхнення. Пишаємося нашими креативними гімназистами! Ви — нове покоління інноваторів, готових до викликів майбутнього. Дякуємо вчителям за енергію, а учням — за спрагу до знань. Автор запису school10 Дата запису 14 Травня, 2026