Всеукраїнський конкурс екскурсоводiв музеїв закладiв освiти “Край, в якому я живу”.

Запрошуємо вас до віртуальної екскурсії художньо-мистецьким музеєм дитячої творчості у місті Новоград-Волинський.

Наше місто Звягель – колиска Лесі Українки. Лесин край багатий на талановитих поетів, співаків, художників та майстрів народної творчості. Учні нашої школи здібні та креативні, вивчають духовну спадщину Лесиного краю та створюють творчі роботи у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва: вишивка, рукоділля, набивання на тканині, канзаші, техніка виготовлення штучних квітів із фоамірану, живописний рельєф, кракле, розпис по склу та ін.

Другий рік поспіль ми беремо участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводiв музеїв закладiв освiти “Край, в якому я живу”. У цьому році ми презентували екскурсію під назвою “Духовна спадщина Лесиного краю”, екскурсовод – Костриж Софiя, учениця 7-Б класу, керiвник – Лавренюк О.П.

ВІТАЄМО з першим місцем у номінації природничого, галузевого профілю.