Відбулася святкова зустріч «Зліт незламних синьо-жовтих метеликів»

Неймовірно гарно відбулася святкова зустріч «Зліт незламних синьо-жовтих метеликів» у Гімназії № 10, яку розпочали  наймолодші здобувачі освіти нашого закладу,  котрі  лише  починають свій шкільний шлях .

Директор гімназії Наталя  Вагнер вітальним словом привітала всіх присутніх на святі. Під час святкової зустрічі чудові номери продемонстрували Андрієвич Діана (пісня «Сила роду») та ансамбль учнів 2-х, 3-х, 9-х, 10-го класів  (патріотичний танець «Буде мир над УКРАЇНОЮ», постановник Грищенко Світлана). За традицією учні 11 класу разом з першокласниками та дзвіночками в руках  запросили всіх на перший урок.

Учителям, батькам висловлюємо вдячність за їх  підтримку в організації свята та вихованні майбутніх лідерів. Велика подяка та низький уклін ЗСУ! Нехай цей навчальний рік принесе МИР, нові знання та цікаві зустрічі! Щасливого навчального року!