Засідання педагогічної ради

5 січня 2024 року відбулося засідання педагогічної ради, яке традиційно розпочалося із вступного слова директора Наталії Вагнер.

Відповідно до порядку денного, заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Опанасюк ознайомила всіх присутніх із моніторингом навчальних досягнень учнів 5-11 класів за І семестр 2023/2024 н.р.

Наступне питання: «Результати міжнародного дослідження PISA-2022 – вирок чи спонукання до дії» висвітлила директор Наталія Вагнер. Розглядалися результати міжнародного дослідження якості освіти PISA (Progress for International Student Assessment), яке оцінює здатність учнів використовувати здобуті знання, уміння і навички у реальному житті. Отримані результати дослідження спонукали до розгляду інших питань.

Учитель початкових класів Світлана Грищенко проаналізувала результати мовно-літературної освітньої галузі у початковій школі. Оксана Грінь, учитель української мови та літератури продемонструвала інструменти покращення навичок читання здобувачів освіти гімназії.

Заключним пунктом, відповідно до порядку денного, став виступ бібліотекара Бриковець Вікторії про шляхи підвищення інтересу учнів до читання: «Відкриваючи книгу, ми відкриваємо світ.»

Отже, результати дослідження PISA не є вироком, а спонуканням до дії.