Конкурс   «Алло, Миколай шукає таланти!»

Талановиті  діти   Гімназії №10 Звягельської міської ради  під керівництвом  учителя  образотворчого  мистецтва  Лавренюк  Ольги  Петрівни, учителя технології  Борисевич  Галини Леонідівни стали активними учасниками конкурсу, представили свої доробки в різних  номінаціях.

Головним атрибутом новорічно-різдвяних свят є шопка – різновид вертепу, переважно макет, що зображає Вифлеємську стайню, у ніч Різдва Христового. Вертеп може бути як у мініатюрі, так і у великих розмірах. Обов’язковими елементами є фігури Ісуса Христа, Матері Божої та Святого Йосипа.  Залежно від варіацій, у шопці  є  пастушки, тварини, три царі чи інші персонажі.

Приємно вразила робота  Яни Кузьменко, учениці 8-Б класу: шопка-мініатюра «Боже, Україну бережи!»,  виготовлена  із кори  берези, зі скульптурками  маленького  Ісусика, Діви Марії та Йосипа.  Захар Кузьменко, учень 2-Б класу, виконав шопку «Віфлеємська родино, в твоїх руках майбутнє України!»  у патріотичному стилі, розфарбувавши  її  в жовто-блакитні кольори.

У номінації «Ялинкові прикраси»  яскраві, актуальні,  новорічні іграшки виготовили  Каріна Пташник, учениця 7-В класу, Вікторія Кравченя, учениця 2-Б класу. У номінації «Новорічна ялинка»  представлені роботи: «Крафтова ялинка» Каріни Нестеренко, учениці 6-Б класу, «Ялинка із ароматом моря» Оксани Лавренюк, учениці 2-Б класу. У номінації «Різдвяний  вінок»   презентували доробки  «Новорічний вінок щасливого дитинства» Альона Крепченко, учениця 7-В класу,  «Вірність Україні»  – Даша Сварун, учениця 6-Б класу.

Переможцями конкурсу «Алло, Миколай шукає таланти!» стали:

у номінації «Різдвяний вінок»

• І місце – Крепченко Альона, 7-В клас

у номінації «Новорічні ялинки»

• ІІ місце – Лавренюк Оксана, 2-Б клас;
  • ІІІ місце – Нестеренко Каріна, 6-Б клас;

у номінації «Ялинкові прикраси»

• ІІІ місце – Кравченя Вікторія, 2-Б клас.

Диплом за оригінальність отримала Ковальковська Таїсія за роботу «Різдвяний янгол», виконану в техніці стрінг-арту.

Дякуємо всім за участь у конкурсі,  старанність та креативність! Вітаємо переможців та  учасників конкурсу! Зичимо натхнення та успіху! Дякуємо Збройним силам України за можливість учитися, творити  й досягати  нових  висот!