Нагородження переможців та дипломантів Всеукраїнського літературного фестивалю-конкурсу “Обрії душі”

Поезія і проза – це завжди неповторність, це вищий пілотаж. Ці дивовижні речі змушують людей по-новому дивитися на світ. Вони допомагають людям жити, творити, надихати на особливі почуття.

У Житомирі відбулася церемонія нагородження переможців та дипломантів Всеукраїнського літературного фестивалю-конкурсу “Обрії душі” та літературного конкурсу “ВІДСІЧ/ДІТИ.ДІЯ ДРУГА.

Юні таланти нашого освітнього закладузахопливо і пронизливо презентували авторські роботи в номінації “Авторська поезія” та “Авторська проза” , за що отримали дипломи від організаторів Фестивалів. Також подяки та солодкі подарунки отримали й учителі-наставники – Вакульчук А.В., Грінь О.А., Ульянова О.В., Загурський О.Й.

Лауреати конкурсу “Обрії душі”:

• номінація “Поезія” – Чернецька Лілія, 9-Б клас – вірш “Герої не вмирають”;
  • номінація “Поезія” – Мельник Артем, 5-А клас – вірш “Є у нас одна-єдина, Україна-мати”;

Дипломанти конкурсу “Обрії душі”:

• номінація “Проза” – Сварун Дар’я, 6-Б клас – твір “З Україною в серці”;
  • номінація “Поезія” – Захарченко Діана, 5-А клас – вірш “Україна-ненька”;
  • номінація “Поезія” – Ковальковська Таїсія, 9-Б клас – вірш “Забрала Героїв вона…”;
  • номінація “Поезія” – Войцехівська Ангеліна, 10 клас – вірш “Кохання”;
  • номінація “Поезія” – Денисюк Анна, 10 клас – вірш “Мелодія нічного кохання”.

Дипломанти конкурсу Літературного марафону України/Житомирщини “Війна росії проти України. Відсіч-2023”:

• Захарченко Діана, 5-А клас – вірш “Україна-ненька”;
  • Мельник Артем, 5-А клас – вірш “Є у нас одна-єдина, Україна-мати”;
  • Сварун Дар’я, 6-Б клас – твір “З Україною в серці”;
  • Ковальковська Таїсія, 9-Б клас – вірш “Забрала Героїв вона…”;
  • Чернецька Лілія, 9-Б клас – вірш “Герої не вмирають”.

Приємно підтримувати талановитих людей, а якщо це юні творці, удвічі приємно! Діти – це наше майбутнє. Вони вражають, стимулюють, спонукають нас до кращого і в цей непростий час не опускають рук, не втрачають надії і надихають своєю вірою, енергією, творчістю всіх навколо. А ще – дорослішають на очах, ведуть розмови про війну, пишуть вірші про наш нескорений народ і Україну. З такими дітьми ми точно здобудемо Перемогу заради їхнього вільного майбутнього.
Вітаємо! Молодці! Пишаємося вами!
Натхнення, творчості та наснаги юним творцям!
Щиро дякуємо організаторам за запрошення та подарунки!