Волонтерський загін “ЯНГОЛята”, який діє при нашій рідній школі, отримав Подяку міського голови.

5 грудня – Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Напередодні цього свята у великій залі Будинку рад відбулись урочистості, де нагороджували волонтерські загони, учнівську та студентську молодь міста за активну участь у проведенні волонтерських акцій та заходів.

Волонтерський загін “ЯНГОЛята”, який діє при нашій рідній школі, отримав Подяку міського голови.

Також представники шкільної учнівської організації “Соняшник” презентували інформацію про діяльність нашого загону, про акції та проєкти, які заплановано реалізувати найближчим часом.

P.S. Сердечність, людяність, милосердя, співчуття, співпереживання – риси, притаманні учням, батькам та вчителям нашого освітнього закладу. Власним прикладом ми показуємо нашій громаді важливість допомоги тим, хто цього потребує.

Так, ми не лише допомагаємо іншим, а й навчаємо наших учнів доброти, щедрості, умінню не стояти осторонь чужої біди.

Тому дорогі волонтери нашої шкільної домівки!

Висловлюємо Вам щирі слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, небайдужість, відданість, безкорисливу працю! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!

Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Далі буде…