Вітання 3-А класу зі святом 8 березня!

Зі святом весни щиросердечно вітаємо кращу половину людства в особі жіноцтва нашого освітнього закладу

мудрих завучів,

вимогливих вчителів,

дбайливих працівниць господарської, та медичної частини, учениць усіх класів, а також прямо причетних до гомінкого школярського колективу жінок – матусь, бабусь, сестричок, наших учнів!

Ви всі – поєднана красою, ніжністю, любов’ю сила, яка творить чудеса: благословляє у життя, випромінює тепло серця, огортає ніжністю, зміцнює мудрістю, тримає на плаву життя вірністю й відданістю, а ще – відкриває широко двері у велике життя подарованими у стінах школи знаннями. Це – багатства, яким нема ціни, бо творяться вони силами слабких рук, тримаються на тендітних плечах, очищаються щирими сльозами й оберігаються силою великої любові Її Величності Жінки.

І ким би ви не поставали перед нами щодня – чи то вчителем, чи то мамою, чи однокласницею, чи подругою, чи бабусею, чи сестрою – велич вашого духу, безмежність вашого великого серця, глибина вашої мудрості, сила відданості й вірності вражає й викликає лише щире захоплення: адже лише жінці дано Богом мати в собі ці надзвичайні багатства й дарувати їх світові!

Тож у ці світлі весняні дні зичимо вам, наші дорогі, мудрі, ніжні, терплячі жінки й дівчатка, багато квітів, безліч щирих слів-побажань щастя, море любові, океани турботи, галактики вдячності за те, що прикрашаєте собою життя, даєте снагу творити дива і рухати вперед світ. Щастя вам у кожнім подиху вітру, в кожнім промені сонця, у кожній краплинці роси, якими так багата весна!

Зі святом вас, наші найкращі!

Відеопроєкт “Любі матусі!” від учнів 3-А класу, класовод Черкес С.М.!