День здоров’я в Гімназії № 10

Це час для підтримки здорового способу життя та об’єднання учнів, вчителів у спільній меті – зберегти та зміцнити своє здоров’я

Для учнів початкових класів проводилися “Веселі руханки ” на подвір’ї гімназії!

Для учнів 5-9 класів було організовано квест, який провели старшокласники 10-го та 11-го класів.

Розпочали з урочистої лінійки, з якої кожен клас вирушив із власним маршрутним листом виконувати завдання. Усі учасники з великим азартом намагалися вибороти найкращий результат для своєї команди, проте, зважаючи на погодні умови, було прийняте рішення зупинити квест

Продовження заходу провели в спортивній залі веселими руханками, які підготували учасники УО “Соняшник”

Дякуємо директору, адміністрації, учителю фізичної культури Артему Леонідовичу Гороницькому, учням 10-11 класів та класним керівникам за підтримку в організації квесту. Міцного здоров’я, енергії та бадьорості духу всім учасникам освітнього процесу!