До Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 художньо-естетичного профілю завітало свято.

Сьогодні, 11 листопада, у дружньому колі дітей та учителів наша школа зустріла свій день народження. Їй сьогодні – 23!

У фоє першого поверху діяла святкова фотозона, біля якої усі охочі мали змогу зробити бомбезне фото на згадку.

Незабутні фото зі шкільного життя були розміщені на фотосушці “Найяскравіші миті свята”, де мить ніби застигла в радісних посмішках

Також фоє школи набуло яскравих барв від виставки чудових учнівських робіт “1️⃣0️⃣ школа в моєму житті”, а доповнило родинну атмосферу транслювання привітальних відеороликів школі від здобувачів освіти.

Класними керівниками було проведено покласне святкування “Happy birthday, my school!”, де на учнів чекали різноманітні конкурси та розваги.

На **шкільному мудборді “За що ми любимо десяту” **діти писали й малювали про те, як у стінах рідної школи їм затишно та тепло, цікаво та весело.

Пишайся, школо, своїми учнями – малими та великими, творчими та талановитими, здібними та працелюбними! Кажуть, захоплення дитини формуються з родини. Та дійсно, майстерність вражає своїми масштабами.

Далі буде…