З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Свято Знань ми щороку зустрічали разом усією шкільною родиною на нашому шкільному подвір’ї. Та, на жаль, не цього року, адже у нашій країні досі триває війна. Але ми щиро віримо в те, що зовсім скоро ми всі зустрінемось в рідних класах на традиційних уроках.

Сьогодні ми приймаємо у своє дружнє коло нових учнів. Хоча вони ще маленькі, але вже справжні патріоти в душі, адже йдуть навчатися для того, щоб зробити нашу країну кращою.

День знань – це радісне свято не тільки для першокласників, а й усіх школярів. Проте нотками суму воно звучить для одинадцятикласників, для яких перший дзвінок у стінах нашої гімназії сьогодні пролунає востаннє. Хай останній рік у школі стане для вас часом нових досягнень, роздумів, перемог, яскравих вражень та неповторних моментів зі шкільними друзями.

У добру путь! Все буде Україна!