Конкурс «Бебрас»

Гімназія № 10 взяла активну участь у конкурсі, який проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою «Бебрас» («International Beaver Community).

190 учнів гімназії перевірили свої знання та вміння з інформатики, відповідаючи на запитання   конкурсу, та отримали сертифікати відповідно до своїх результатів. Відмінний результат – 70 учнів, добрий – 75 учнів, а решта – сертифікати «За активну участь».

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників.