Обладнання кімнати для занять дітей з ООП

Важливою складовою розвитку людини є її емоційний стан. Щоб поведінка учня була гармонійною, у його житті не повинно бути маси накопичених прикрощів, він повинен бути вільним від них. Коли дитина стає неконтрольованою або агресивною, кожен з нас  замислюється: «Що вона зараз відчуває, чому поводиться саме так? Що їй зараз потрібно?».

Саме в такі моменти стане в нагоді сухий дощ, який зазвичай використовується, як обладнання для сенсорних ігор дітей.

Сухий дощ – намет із звисаючих вниз стрічок, під якими приємно проходити, сидіти і стояти, відчуваючи на  дотик і слухаючи шелест. Сухий дощ допомагає в регулюванні емоційних станів. За рахунок нього дитина вчиться правильно сприймати навколишній простір. Придумуючи різні дидактичні ігри та вправи дитина вчиться, розмірковує, релаксує…

Доречі, сухим дощем користуюся і педагогічні працівники, після емоційно важких уроків є можливість зануритися в кольоровий світ стрічок та налаштуватися на роботу.

Це нетрадиційне обладнання для кімнати для занять дітей з ООП було зроблене практичним психологом С. Каленюк за рахунок благодійних внесків.

Сухий  дощ став райдужним куточком відпочинку у кімнатs для занять дітей з ООП нашої школи.