Освітній пікнік «Разом у майбутнє»

Ламати стереотипи –  це дуже цікаво. Ми відходимо від стандартів і впевнено йдемо у Нову Українську Школу. Тому можливістю відійти від усталеного порядку зустрічі зі школою ми скористалися сповна – сучасно і креативно відсвяткували День знань..

Цьогоріч, замість традиційної урочистої лінійки, для учнів 2-11 класів, батьків та вчителів на свіжому повітрі відбувся надзвичайно бомбезний захід – освітній пікнік «Разом у майбутнє».

Кожен клас мав свою локацію, де учні разом з вчителями й батьками відпочивали, спілкували, грали у футбол, волейбол, різні веселі ігри, слухали улюблену музику, ну і звичайно смакували різними смачними стравами.

Родзинкою свята стало те, коли до нас завітали представники Палацу дітей та молоді, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Державної служби України з надзвичайних ситуацій, карате Кіокушинкай, які мали певні локації і які на лоні природи для учнів провели різноманітні майстер-класи, ігри, спортивні змагання тощо.

Це було справжнє свято радості, веселощів і гарних спогадів!

Всі зарядилися гарним настроєм та позитивними емоціями!